Author: n***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this one was my favourite, the quality is amazing, it does not shed at all, the waves are elegant
Color: Piano Color
Price: 178kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2501091883271929 |
Author: n***d
Date:
Review: this one was my favourite, the quality is amazing, it does not shed at all, the waves are elegant
Color: Piano Color
Author: e***4
Date:
Review: It’s amazing quality and was beautifully packaged as well as soft. It was made from amazing materials and is beautiful and so natural to wear
Color: Black
Author: s***g
Date:
Review: Very good I love it so much
Color: Piano Color
Author: 3***4
Date:
Review: Good quality satisfy
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.